BIUDŽETO SUDARYMAS/KONTROLĖ

BIUDŽETO SUDARYMAS/KONTROLĖ

Stabilaus verslo pagrindas – pakankama finansų kontrolė, kuri kyla iš verslo biudžeto ir jo įgyvendinimo (kontrolės). Kiekviena įmonė privalo kuo tiksliau atlikti biudžeto planavimą bei šio planavimo pagrindu numatyti verslo būklę ateityje.

Biudžeto planavimas ir kontrolė suteikia galimybę ne tik sėkmingai valdyti verslą, išvengti netikėtumų, bet ir numatyti galimybes naujoms investicijoms.

Biudžeto sudarymas ir jo kontrolės numatymas, įgyvendinimas bei pasiektų rezultatų stebėjimas – atsakingas ir žinojimui, patirčiai imlus darbas. Planavimą atliekantys asmenys turi turėti pakankamą kompetenciją buhalterinės apskaitos ir prognozavimo srityse, gebantys tinkamai įvertinti įmonės esamą situaciją, nustatyti ir teisingai įvertinti išorinius veiksnius (bendruoju atveju šalies mikro ir makro klimatą).

Kaina: nuo 200€

Sudomino?

Jeigu norite sužinoti daugiau apie siūlomas paslaugas, susisiekite!

Būdami verslo aplinkos ekspertai mes visuomet susitelkiame į aktualias rinkos ir įmonių problemas. Jas analizuodami ir vertindami randame geriausius ir efektyviausius sprendimo būdus. Žinodami ir suprasdami verslą bei jo procesus galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, kuris orientuotas į pritaikomumą ir naudą.