FINANSAVIMAS/REFINANSAVIMAS

FINANSAVIMAS / REFINANSAVIMAS

Būdami Jūsų įmonės partneriais esame pasirengę objektyviai reaguoti ir padėti Jums gauti reikiamą finansavimą esamoms ar naujoms veikloms (investicijoms), ilgalaikio ar trumpalaikio turto įsigijimui ar kitokioms verslo reikmėms.

Susiduriate su sunkumais valdant esamus finansinius įsipareigojimus? Mokate neadekvačias rinkai palūkanas? Nesutariate su kreditoriumi? Taip pat galime Jums padėti refinansuojant turimas paskolas ar pakeičiant esamus įsipareigojimus kitais.

Teigdami šios srities paslaugas vadovaujamės objektyvumo, skaidrumo ir sąžiningumo principais, profesionalumu bei lojalumu savo Klientams. Turimos sąsajos su Lietuvoje ir Europos Sąjungoje veikiančiais komerciniais bankais bei kitomis finansinėmis institucijomis leidžia mums greitai rasti tinkamą sprendimą savo Klientams.

Paslaugų sąrašas nėra baigtinis. Atsižvelgdami į Klientų poreikius teikiame ir kitas paslaugas.

Kaina: nuo 2% už paskolą

Sudomino?

Jeigu norite sužinoti daugiau apie siūlomas paslaugas, susisiekite!

Būdami verslo aplinkos ekspertai mes visuomet susitelkiame į aktualias rinkos ir įmonių problemas. Jas analizuodami ir vertindami randame geriausius ir efektyviausius sprendimo būdus. Žinodami ir suprasdami verslą bei jo procesus galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, kuris orientuotas į pritaikomumą ir naudą.