FINANSŲ VALDYMAS

Finansų valdymas yra būtina sąlyga sėkmingam įmonės darbui. Dėl šios priežasties finansų valdymo tikslas yra didinti įmonės vertę, siekiant šio tikslo grindžiami ir visi finansų valdymo srities sprendimai. Finansų valdymo uždaviniai priklauso nuo įmonės vykdomos veiklos tipo ir jos dydžio. Didelės įmonės be kasdieninio finansų valdymo susiduria su investicijų plėtros, investicijų tipų parinkimo, finansavimo ir pan. sprendimais. Tuo tarpu mažos įmonės finansų valdymas orientuotas į kasdieninių finansų valdymu.

Finansų valdymas apima finansinius skaičiavimus ir atitinkamą laiko planavimą, rizikų ir pelningumo apskaičiavimą ir vertinimą, finansinių investicijų sudarymą, įgyvendinimą ir vertinimą. Neatsiejamos kapitalo formavimo, trumpalaikio ir ilgalaikio turto valdymą, pinigų srautų ir biudžetų planavimą ir kontrolę.

Paslaugų sąrašas nėra baigtinis. Atsižvelgdami į Klientų poreikius teikiame ir kitas paslaugas.

Kaina: nuo 150€/val

Sudomino?

Jeigu norite sužinoti daugiau apie siūlomas paslaugas, susisiekite!

Būdami verslo aplinkos ekspertai mes visuomet susitelkiame į aktualias rinkos ir įmonių problemas. Jas analizuodami ir vertindami randame geriausius ir efektyviausius sprendimo būdus. Žinodami ir suprasdami verslą bei jo procesus galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, kuris orientuotas į pritaikomumą ir naudą.