TURTO VERTINIMAS

Turimo turto vertės žinojimas gali būti naudingas dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, įmonės buhalterinėje apskaitoje tikslia verte turimi aktyvai. Antra, objektyviai galima įvertinti preliminarią turto pardavimo kainą. Trečia dėl turo vertės nustatymo hipotekiniams įkeitimams (skolinantis). 

Ilgametė patirtis turto vertinimo srityje ir turimi glaudūs verslo ryšiai su kitais turto vertintojais, Registrų centru ir matininkais leidžia mums objektyviai ir greitai įvertinti Jūsų turto vertę. Esant poreikiui įvertinę turtą padėsime suruošti reikiamus dokumentus turto apskaitymui buhalterijoje, pardavimui ar kitokiam panaudojimui. Konsultacijų metu galėsime pateikti savo įžvalgas ir pasiūlymus dėl galimo turto panaudojimo.

Kaina: nuo 200€

Sudomino?

Jeigu norite sužinoti daugiau apie siūlomas paslaugas, susisiekite!

Būdami verslo aplinkos ekspertai mes visuomet susitelkiame į aktualias rinkos ir įmonių problemas. Jas analizuodami ir vertindami randame geriausius ir efektyviausius sprendimo būdus. Žinodami ir suprasdami verslą bei jo procesus galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, kuris orientuotas į pritaikomumą ir naudą.