Planas ,,AUGIMAS”

Augimo etape verslas susiduria su skirtingomis galimybėmis ir problemomis, kurios natūralu reikalauja  skirtingų ir kiek kitokių sprendimų. Sprendimai ir veiksmai kurie buvo iki šiol naudingi nebeveikia, nėra tinkami.

Su spartesniu augimu kyla daug grėsmių ir iššūkių, kurios ne tik laiku turi būti aptiktos, bet ir nedelsiant išspręstos. Norint išlaikyti subalansuotą, tvarų verslo augimą reikia veikti greitai ir tiksliai.

Toliau pateikiamas trumpas straipsnis su Startas verslui gairėmis į verslo grėsmių supratimą ir apribojimą verslo pakilimo etape.

Plano ,,AUGIMAS” tikslas: jau veikiančiam verslui padėti valdyti ne tik esamus procesus, bet ir naujus procesus. Šiomis paslaugomis galime padėti identifikuoti kylančias problemas, pasiūlyti racionalius tų problemų sprendimo būdus. Šios paslaugos apima tiek procesų, finansų valdymą, tiek pinigų srautų reguliavimą.

Mūsų tikslas padėti Jums lengviau augti, suvaldyti ir išlaikyti augimą. Susikoncentruokite į esminius Jūsų verslo procesus, o visas gretutines veiklas, procesus palikite mūsų komandos profesionalams.

Darykite tai ką mokate geriausiai, o mums palikite – ką mes sugebame geriausiai.

Kaina: nuo 290€

Sudomino?

Jeigu norite sužinoti daugiau apie siūlomas paslaugas, susisiekite!